Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

Leszek Żądło
www: regresing.org/o-regresingu/
e-mail: huna-huna@wp.pl

O Leszku Żądło.

Zapraszam

w fascynującą podróż w kierunku

duchowego oświecenia.Jeśli chcesz:

* pomóc samemu sobie, zrozumieć siebie i odkryć swoją prawdziwą wartość,

* nauczyć się prostych i skutecznych sposobów samodzielnego rozwiązywania problemów i samouzdrawiania,

* podnieść jakość swojego życia i związków, odkryć swój potencjał i odnosić sukcesy,

* nauczyć się technik wspomagających rozwój duchowy i dowiedzieć się, kim jesteś,

to serdecznie zapraszam na swoje kursy i warsztaty.Moje główne zainteresowania to parapsychologia zwana psychotroniką, a także szeroko pojęty rozwój duchowy. Dzięki nim mogę dziś powiedzieć o sobie, że czuję się spełniony jako człowiek sukcesu. Prócz tego jestem fanem dobrej muzyki wielokulturowej, a także niezłym fotografem.

Czuję się psychotronikiem z powołania. Od dzieciństwa interesowałem się etnografią, religioznawstwem, magią i rozwojem duchowym. Pierwsze mistyczne doświadczenie w wieku kilkunastu lat spowodowało moje uzdrowienie z choroby, której przyczyn lekarze nie potrafili ustalić. Przez wiele lat owo doświadczenie nie miało na mnie żadnego wpływu, ponieważ racjonalistycznie traktowałem je jako halucynacje związane z wysoką gorączką. Wiele lat trwało, zanim zrozumiałem, że to było duchowe uzdrowienie. Przez ten czas poznałem mnóstwo z tego, co innym wydaje się tajemnicze, nieznane czy wręcz niepoznawalne.

Po ukończeniu studiów pedagogicznych pracowałem w szkole średniej, gdzie zetknąłem się z wieloma problemami młodzieży. Przez cały czas pracy miałem do młodych ludzi niekonwencjonalne podejście, co ugruntowało mnie w przekonaniu, że można dotrzeć do każdego, pod warunkiem, że mu się to w odpowiedni sposób przedstawi. W szkole nauczyłem się przekładać wiedzę i założenia teoretyczne na praktykę. Te doświadczenia pomogły mi w pisaniu książek i prowadzeniu wykładów oraz zajęć terapeutycznych.

W tym miejscu chcę zwrócić uwagę wszystkim, którzy po przejściu kilku kursów usiłują świadczyć usługi w zakresie niekonwencjonalnej pomocy, że przez wiele lat nie pobierałem za swe usługi żadnych pieniędzy. Trwało to tak długo, aż miałem pewność, że to, co robię, robię naprawdę dobrze i profesjonalnie. Nawet obecnie nieodpłatnie wykonuję usługi związane z eksperymentami nad nowymi sposobami pomagania innym. Uważam, że to jest OK.

Ucząc się pomagam innym, ponieważ i oni w ten sposób pomagają mnie. Ale kiedy już się nauczę, mam prawo pobierać honorarium. Najpierw więc wypróbowuję coś na sobie, potem darmo na innych, a dopiero na koniec, kiedy mam pewność, że to jest bezpieczne i skuteczne, świadczę usługi odpłatnie.

Mój świadomy rozwój duchowy zaczął się w wyniku kłopotów ze zdrowiem. Widząc nieskuteczność metod konwencjonalnej medycyny postarałem się poznać i praktycznie zastosować metody niekonwencjonalne: radiestesję, koloroterapię, elektropunkturę, samouzdrawianie i inne. Tak trafiłem na Hunę, Kurs Doskonalenia Umysłu, rebirthing, kręgarstwo, czy jogę. To mnie urzekło i wciągnęło raz na zawsze. Nadal jestem zafascynowany prostotą i niezwykłą wręcz skutecznością metod niekonwencjonalnych.

Odkąd zająłem się praktycznie sprawami rozwoju duchowego i psychotroniki, staram się, by moje działania służyły mnie i wielu ludziom, którzy są gotowi przyjąć niekonwencjonalną pomoc i rozwijać się duchowo. - Od wielu lat prowadzę zajęcia związane z Huną i terapią reinkarnacyjno - regresywną. Obejmuje ona takie elementy, jak afirmacje, medytacja, modlitwa, wizualizacja oraz sesje regresingu®. Dzięki nim poprawiłem swoje życie i z wdzięczności uczę tego innych.

To, co robię, do niczego ludzi nie obliguje. Ci, co chcą, korzystają z pomocy i osiągają bardzo dobre rezultaty poprawiając jakość swego życia, swych związków, znajdując lepszą pracę, odnajdując poczucie bezpieczeństwa itd. Wielu z nich, ale nie wszyscy, znajduje odpowiedzi na swoje wątpliwości religijne. Po prostu, zaczynają rozumieć i czuć, że Bóg jest obecny w ich życiu niezależnie od wyznawanej religii (a mam kontakt z buddystami, hinduistami, muzułmanami, ateistami, ewangelikami, zielonoświątkowcami, Świadkami Jehowy i innymi).

Nie ingeruję w cudze poglądy religijne, ale też nikogo nie będę zapewniać, że jego religia jest najlepsza. Staram się żyć w zgodzie z najwyższym dobrem moim i innych, i dostrzegam coraz mniej konfliktów między jednym i drugim. Jestem wegetarianinem, a wegetarianizm wybrałem dlatego, że czuję się z tym lepiej i przyjemniej - przestałem chorować i czuję się znacznie lepiej i znacznie lżej.

Kiedyś musiałem zastosować i wypróbować na sobie różne zabiegi niekonwencjonalnego uzdrawiania, ponieważ tradycyjna medycyna okazała się bezradna wobec moich schorzeń. Udało się, więc nabyłem pewności, że te metody działają. Wielu z nich nauczyłem się praktycznie, dzięki czemu pomagałem ludziom. Dziś, zamiast uzdrawiać, wolę uczyć innych, jak sami mogą odzyskać zdrowie.

Oprócz zajmowania się uzdrawianiem i psychoterapią piszę i wydaję książki. Pomagają one wielu ludziom, co uważam za ogromnie cenny wkład w przemianę świadomości naszego społeczeństwa, które akurat stanęło na rozdrożu miedzy katolicko - socjalistycznym systemem wartości, a koniecznością dostosowania się do warunków kapitalistycznych. Uważam, że one doskonale wypełniają lukę w świadomości.

Ponadto jestem radiestetą i zdarza mi się występować w roli jasnowidza. Zajmuję się też niekonwencjonalnymi metodami doradztwa dla małych i średnich firm. Obejmuje ono m. in. analizę przydatności pracowników, testy uczciwości i przede wszystkim badanie kandydatów na pracowników. Dzięki temu kilku moim kontrahentom udało się uniknąć zatrudnienia oszustów i złodziei na odpowiedzialnych stanowiskach.

Pasjonuje mnie rozwój duchowy, ale jak najbardziej praktyczny, a nie nieprzytomne bujanie w obłokach.

Jestem właścicielem firmy wydawniczo usługowej TARA.

W ramach Firmy wykonuję:

* Usługi edukacyjne w zakresie zdrowia (w tym zdrowia psychicznego)

* Usługi inne, gdzie indziej nie sklasyfikowane (PKD: 93.05.Z)
radiestezja, regresing®, psychotronika, psychometria

* Bywam zapraszany na spotkania autorskie

* Posiadam tytuł własności do Zastrzeżonego Znaku Towarowego Regresing(r)

* Mam wieloletnie doświadczenie w poradnictwie pedagogiczno - psychologicznym, doradztwie biznesowym oraz duchowym

* Jestem autorem 18 publikacji książkowych i wielu artykułów w czasopismach oraz na Internetowych portalach ezoterycznych.

Obecnie mam do zaoferowania:
- kursy Huny I i II stopnia
- wczasy z praktykami duchowymi i regresingiem na lato.
- liczne usługi radiestezyjne oraz parapsychologiczne.

Serdecznie zapraszam do lektury moich artykułów oraz do zapoznania się z moją pełną ofertą na stronie Cuda Ducha.

Kontakt ze mną:
TARA, skr. poczt. 6, 82-340 Tolkmicko
Tel. 0-55-231-65-74, 0-501-479-973, fax. 0-55-231-64-75
e-mail: huna-huna@wp.pl oraz huna-huna@tlen.pl
©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com