Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

2011-09-11 Leszek Żądło
Co to jest regresing

O Regresingu By Admin Komentarze są wyłączone„

Regresing® – (niehipnotyczny) nowatorska metoda rozwiązywania “nierozwiązywalnych” problemów zdrowotnych, społecznych, finansowych i innych. Regresing zaliczyć można do psychoterapii humanistycznych choć jako metodologia jest uznany za psychoterapię niekonwencjonalną. Wykorzystuje zjawisko wchodzenia w stan regresywny (powrót świadomością do przeszłych zdarzeń). Podobnie jak rebirthing polega on na zrelaksowaniu i do-energetyzowaniu organizmu poprzez świadome oddychanie. Jako praktyka duchowego rozwoju pomaga w dotarciu i uwolnieniu od podświadomych ograniczeń z okresów prenatalnego, wczesnodziecięcego oraz poprzednich wcieleń. Metoda niezwykle skuteczna. W przeciwieństwie do hipnozy, która z punktu doświadczeń regresingu pozostawia negatywne skutki w umyśle, klient jest zupełnie przytomny.
Sesje indywidualne oraz treningi grupowe realizowane w blokach tematycznych poprzez formy od początkujących, średnio zaawansowanych do zaawansowanych. Począwszy od Budowy Poczucia Własnej Wartości, poprzez Uzdrawianie Związku z Bogiem, Pracę nad Związkami, Bezpieczeństwo wobec Manipulacji, Prosperującą Świadomość, Sposoby Skutecznych Kreacji, Rozwijanie Twórczości, Wolność od i do Seksu, aż po Rozwijania Zdolności Parapsychicznych czy Pracę z Ciałem.

Warsztaty z Regresingiem® – dwudniowy trening podczas którego mogą Państwo zapoznać się z technikami wspomagającymi rozwój osobowości. W czasie warsztatów wykonywane są ćwiczenia uzupełniające terapię regresywną: techniki medytacji, afirmacje, wizualizacje i modlitwy. Ćwiczenia dobrane są do tematu zajęć tak aby odszukać, zdefiniować i pozbyć się podświadomych ograniczeń które represjonują odnoszenie przez nas sukcesów.

Roczna Szkoła Regresingu® – to 12 weekendowych warsztatów, które odbywają się raz w miesiącu. Ukończenie całego cyklu daje możliwość uzyskania dyplomu terapeuty regresingu.

REGRESING® to nazwa zastrzeżona, chroniona przez polskie prawo patentowe. Używanie jej bez odpowiednich licencji i uprawnień w celach handlowych i reklamowych grozi sankcjami karnymi!”

Źródło:

http://regresing.org/o-regresingu/

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/330  

Comments are closed.

 ©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com